Penzion Karolinka Sklar

*** Penzion Sklar ubytovanie KarolinkaPenzión a reštaurácia Sklár je novo otvorený hotel rodinného typu s celoročnou prevádzkou, ktorý sa nachádza v centre mesta Karolinka - právom nazývanom mesto v srdci Valašských kopcov.

Ubytovanie na Valašsku:
Celková kapacita penziónu Sklár v Karolinke je 37 pevných lôžok a 23 prísteliek. Pre svoju dostupnú cenovú reláciu je vhodný pre širokú verejnosť, predovšetkým pre rodiny s deťmi s možnosťou vlastného varenia.

Penzión má parkovisko. Autobusová zastávka sa nachádza 30 m, vlaková 300 m od penziónu Sklár v Karolinke. Niektoré izby majú balkón.

Karolinka ubytovanie penzión Sklár:
Všetky izby majú možnosť rozloženia dvojpostelí na samostatné jednolôžka, k dispozícii sú detské postieľky. Kuchynka je plne vybavená, vrátane mikrovlnnej rúry, varné kanvice, 2 platničiek sklokeramickej dosky. Súčasťou vybavenia je aj pripojenie WI-FI.

Každý apartmán sa skladá z dvoch spální, obývačky s kuchyňou, WC a kúpeľne so zapustenou rohovou vaňou. Kuchyňa je plne vybavená vrátane 4 platničkový sklokeramickej dosky, digestor, varná kanvica, mikrovlnná rúra, chladnička. Pripojenie k WI-FI je súčasťou vybavenia.

Penzión Sklár ubytovanie Karolinka - Služby:
Súčasťou penziónu Sklár je nefajčiarska reštaurácia s celodennou prevádzkou. Pobyt hosťom spríjemní aj piváreň, bar a letná záhradka. Pobyt je možné objednať s raňajkami, s polpenziou alebo s plnou penziou. Za pobyt detí do 3 rokov bez nároku na lôžko sa neplatí. Pre cyklistov a lyžiarov je v penzióne kolkáreň / lyžiareň. Penzión Sklár ponúka hosťom aj spoločenskú miestnosť, divadelná a tanečná sála Valašského NÁRODNÉHO DIVADLA, či stolný futbal ai

Penzión Sklár ubytovanie Karolinka - Dovolenka Valašsko:
Letné obdobie - pešia turistika, hubárčenie, cyklotrasy, in-line korčuľovanie, skate park, tenisové kurty, futbalové ihrisko, kúpanie, rybolov, divadlo a divadelné festivaly, výlety do okolia ai
Zimné obdobie - lyžovanie - SKI areál Karolinka, SKIBUS premáva priamo od penziónu Sklár, udržiavané bežecké a lyžiarské trate nielen hrebeňové, divadlo, plesy a kultúrne akcie.

Penzión Sklár a Valašské národné divadlo v Karolinke:
Kultúra - dve vzájomne prepojené budovy divadla a penziónu svojou bohatou históriou a vývojom sú späté už od roku 1930. Novo otvorený Penzión Sklár vytvoril pre divadlo nevyhnutné zázemie. Preto môže divadlo pre svoju variabilitu sály organizovať kultúrne, športové i tanečné akcie, školenia, prednášky, sústredenia ai

Valašsko ubytovanie Penzión Sklár - Tipy na výlet:
Karolinka - Crystalex - sklárne, Kostol Panny Márie Karmelskej - najväčšia socha Madony v ČR - 253 cm, stála expozícia skla - Mestský úrad Karolinka, Raťkovský šenk ai Art Gallery Jiljí Hartingera, Valašské múzeum v prírode Rožnov pod Radhoštem, Pustevny, Soláň, Bumbálka - rozhľadňa Súkenická, Múzeum Velké Karlovice, Pamätník A. Strnadla Nový Hrozenkov, Portáš, Kohútka, zámok Vsetín, Valašské Meziríčí, kúpele Luhačovice, ZOO Lešná.

Penzion Karolinka Sklar - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Karolinka Sklar - hotel má reštauráciuPenzion Karolinka Sklar - možnosť pripojenia na internetPenzion Karolinka Sklar - k dispozícii letná terasaPenzion Karolinka Sklar - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Karolinka Sklar - Izby s vlastnou toaletou
Odporúčajte tyto stránky:

Penzion Sklar ubytovanie Karolinka Aktuálne počasie: Čiastočne oblačno
Aktuálne počasie:
Denná tepl.: 4 °C
Nočná tepl.: -2 °C
Vietor: 16 m/s

Adresa: Penzion Sklar Vsetinska 48 Karolinka 75605 Czech Republic

E-mail: Pension-Karolinka-Sklar@cz-hotel.eu